Michal GRIVALSKÝ   trenér I. ligy žen    

tel: 739 044 140 | email: michal@spanielka.cz

Stanislav Svoboda  trenér extraligy juniorek 

tel: 604 243 830 | email: stanislav@spanielka.cz

Alena PERUŠIČOVÁ  trenérka extraligy juniorek 

tel: 777 033 505 | email: alena@spanielka.cz

Zdeněk Baláž  trenér I.ligy kadetek

tel: 737 214 807 | email: zdenek@spanielka.cz

Martin ŠAUER  trenér juniorek 

tel: 606 754 028 | email: email@spanielka.cz

Richard LUŽNÝ trenér starších žákyň

tel: 724 352 207 | email: richard@spanielka.cz

Lenka MALINKOVIČOVÁ trenérka mladších žákyň 

tel: 602 119 824 | email: lenka@spanielka.cz

Zuzana VANÍČKOVÁ trenérka juniorek

tel: 605 912 335 | email: zuzana@spanielka.cz

Martin ŠOLÍN  trenér přípravky

tel: 737 655 969 | email: martin@spanielka.cz

Martina Staňková  trenérka minivolejbalu 

tel: 728 321 710 | email: martina@spanielka.cz

Přijímáme celoročně nové hráčky do našich týmů!
Přijď si od září vyzkoušet trénink na Španielce (ZŠ Jana Wericha) od 15:30 hod. 
Více informací na níže uvedených kontaktech.

Lenka MALINKOVIČOVÁ trenérka mladších žákyň 

tel: 602 119 824 | email: lenka@spanielka.cz

Martin ŠOLÍN  trenér přípravky

tel: 737 655 969 | email: martin@spanielka.cz

Těšíme se na nové tváře!