Michal GRIVALSKÝ   trenér I. ligy žen    

tel: 739 044 140 | email: michal@spanielka.cz

Stanislav Svoboda  trenér extraligy juniorek 

tel: 604 243 830 | email: stanislav@spanielka.cz

Alena PERUŠIČOVÁ  trenérka 

tel: 777 033 505 | email: alena@spanielka.cz

Zdeněk Baláž  trenér

tel: 734 833 948 | email: zdenek@spanielka.cz


Richard LUŽNÝ trenér starších žákyň

tel: 724 352 207 | email: richard@spanielka.cz

Lenka MALINKOVIČOVÁ trenérka mladších žákyň 

tel: 602 119 824 | email: lenka@spanielka.cz

Zuzana VANÍČKOVÁ trenérka juniorek

tel: 605 912 335 | email: zuzana@spanielka.cz

Martin ŠOLÍN  trenér přípravky

tel: 737 655 969 | email: martin@spanielka.cz

Martina Staňková  trenérka minivolejbalu 

tel: 728 321 710 | email: martina@spanielka.cz